Tekstil Light Box nedir?

Baskılı reklam sektöründe yepyeni bir çığır açan en basit anlatımıyla ışıklı reklam panosudur. Çerçevesiz tasarımı, 3cm ye kadar ışıklı kasa inceliği, yeni nesil led aydınlatma teknolojisi ve tekstil baskı kumaşı sayesinde kusursuz canlı renkler sunan bir reklam ürünüdür. Silikon fitilleri sayesinde profesyonel bir yardıma ihtiyaç duymadan görsel değişimini çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Diğer ışıklı reklam ürünlerine karşı hem görsel kalitesi hem de maliyet açısından çok daha avantajlıdır. Komplike bir ürün olması nedeniyle baskı malzemesi, boyası, baskı tekniği, led aydınlatma ürünleri gibi tek bir parçasında bile yapılan yanlış ve ucuz malzeme kullanımı ortaya çıkan sonucu ciddi anlamda etkilemektedir.

Tekstil Light Box hangi alanlarda kullanılır?

Tekstil Light Box , ev dekor kullanımından mağazacılık sektörüne  vitrin uygulamalarından ürün tanıtım standlarına  , Avm alanlarından Havalimanı, stadyum gibi alanlarda ister iç mekan isterseniz dış mekan alanlarda en kaliteli şekilde görsel sunmanıza imkan sağlar. Tekstil light box farklı ölçülerde ve farklı kalınlıklarda , özel şekillerde her logoyu ve görseli en iyi şekilde sunmanız için tasarlanmıştır.

Tekstil Light Box

Tekstil Light Box Baskı Tekniği

  Kullanılan baskı tekniği yeni nesil UV Baskı makineleri ile yapılmaktadır. UV baskı tekniği haricindeki baskı teknikleri tam olarak istenen etkiyi sağlamamaktadır. UV Baskı Makineleri kullandığı özel boyaları ve teknolojisi sayesinde boyanın malzeme üzerinde emilip dağılmasına izin vermeden UV ışıkları ile çok hızlı bir şekilde metaryal üzerinde ayrı bir katman olarak kurutmaktadır. Bu sayede zeminden gelen yoğun ışıkla beraber renklerde herhangi bir solma veya açılma yaşanmaz. Özellikle siyah boya içinden ışığın geçememesi sayesinde gerçek siyah doygunluğunu ve gerçek kontrast değerini yakalayabilirsiniz.. Özellikle  Uv boyanın ışıkta yansıma yapmaması her açıdan doğru renkleri kusursuz bir şekilde sunmaktadır. Apple markası, İphone 7 JetBlack telefonlarının görsellerinde gerçek siyahı vurgulamak için 2016 yılında tüm mağazalarında Tekstil Light Box ile kampanyada büyük başarı elde etmişlerdir

Tekstil Light Box Baskı Malzemesi

   Tekstil Light Box ürünlerinde adından da anlaşılacağı üzere %100 Polyester baskı kumaşları kullanılmaktadır. Pvc içermez, Alev yürümezlik ve doğa dostu sertifikalı ürünler kullanılmaktadır. Kullanılan baskı kumaşlarının kalitesi  , görselin baskı kalitesini doğrudan etkilemektedir. Baskılarda beyaz boyanın kullanılmaması, beyazı kumaşın kendisi oluşturduğu için bu ürünler de beyaz  dengesi çok önemlidir.

Tekstil Light Box fiyatlandırması neye göre belirlenir?

Tekstil Light Box’larımız; çift yönlü veya tek yönlü oluşu, en, boy, yükseklik, derinlik, aydınlatmanın kesit veya zeminden olması, trafo sayısı, cinsi ve özelliklerine göre,  kullanılan ledlerin cinsi ve enerji tüketimine bağlı olarak kullanılacak malzeme (alüminyum, ahşap vb.), ürünün sunuluş biçimine (duvara monte, ayaklı, tavana monte) göre yapılan ön çalışma sonrası en doğru fiyat belirlenir.

Tekstil Light Box Ölçüleri

Tekstil Light Box, 5metre x 50metre ölçüsüne kadar tek parça halinde üretimi yapılabilir. Bu ölçüler içerisinde istediğiniz tüm ölçülerde tekstil boz üretimi rahatlıkla yapılabilir. Özel ölçülerde üçgen ,prizma , yuvarlak veya aklınıza gelen farklı tasarımlara uygun şekilde ölçülendirme yapılabilir.

Tekstil Light Box Montajı

Tekstil Light Box   monatjı diğer reklam ürünlerine göre çok daha kolay bir şekilde monte edilmektedir. Çerçevesi ve led panelleri hazır bir şekilde alana getirilerek 30dk gibi kısa bir sürede montajı yapılabilmektedir. Dilerseniz duvara monte edilebilir, ayaklı pano şeklinde kullanılabilir veya tavandan askı şeklinde de montajı yapılabilir.

Tekstil Light Box Görsel Değimi

Tekstil Light Box   görsel değişimi en basit reklam ürünlerinin başında geliyor. Çerçeve de bulunan özel kanallar sayesinde baskılı tekstil kumaşın kenarına dikilen esnek silikon fitili çok basit bir şekilde çerçevede bulunan kanallara yerleştirerek görsel değişimini hiçbir ustalık bilgisi gerektirmeden 5dk gibi kısa bir sürede yapabilirsiniz. Bu sayede görsel değişimlerinde extra bir montaj bedeli ödemekten de kurtulmuş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Hemen Arayalım !

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim